1939–2014
Český malíř, grafik a vysokoškolský pedagog Jiří Načeradský byl vůdčí osobností tvorby nové figurace 60. let, která navazovala na groteskní tendence v českém umění. Pro jeho dílo je charakteristické zaměření na lidskou postavu, často s erotickým a sexuálním podtextem a kontextem.
403
150 %
316 428 CZK
4 582 CZK
1 250 000 CZK
komb. technika, akryl, pastel, tuš, karton
50 x 43 cm
Signature: sign. PD X 9 - 80 Načeradský
olej, plátno
130 x 145 cm
Signature: sign. LN Načeradský Jiří duben 1967
Starting price: | CZK 160 000 |
olej, karton, dřevotříska
70 x 103 cm
Signature: sign. PD 86 Načeradský
Starting price: | CZK 58 000 |
58 x 40 cm
Signature: sign. PD Načeradský 78
Starting price: | CZK 22 000 |