1933–2005
109
159 %
55 000 CZK
4 900 CZK
650 000 CZK
60. léta
koláž, dřevotříska
32 x 48,5 cm
Signature: sign. na rubu Jaroslav Vožniak
Starting price: | CZK 16 000 |
kol.r. 1960
komb. technika, tuš, akvarel, papír
36 x 52 cm
Signature: sign. PD Jaroslav Vožniak