1900–1983
76
125 %
190 000 CZK
2. pol.40.let
olej, sololit
28 x 49 cm
Signature: sign. PD Veris
2.pol.40.let
olej, lepenka
25 x 65 cm
Don't have an account? Register
Please check your internet connection and try to reload the page.