1921–1993
140
138 %
350 CZK
600 000 CZK
koláž, papír
30 x 21,3 cm
Signature: datováno 10.IX.49
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, plátno
59 x 73 cm
Signature: sign. PD Jánuš Kubíček 42
koláž, papír
15,5 x 6,5 cm
Signature: datováno PN 1949
Starting price: | CZK 1 000 |