1921–1993
140
138 %
350 CZK
600 000 CZK
olej, kvaš, plátno
80 x 60 cm
Signature: sign. PN Jánuš Kubíček 1964
1958-9
olej, plátno
100 x 90 cm
Signature: sign. PN Jánuš Kubíček 1958-9
Starting price: | CZK 60 000 |
olej, sololit
40 x 59 cm
Signature: sign. vzadu J.K.
Starting price: | CZK 49 000 |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signature: sign. LD Jánuš Kubíček 1958
Starting price: | CZK 34 000 |