1882–1949
85
121 %
600 CZK
850 000 CZK
klihovaná sádra, kolorovaná
v. 81 cm
Signature: sign. dole J. Obrovský 1930
Starting price: | CZK 49 000 |
olejová tempera, karton
39 x 31 cm
Signature: sign. LD J.O. 29
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, lepenka
47 x 34,5 cm
Signature: sign. LD J. Obrovský 41
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, malířská lepenka
24,5 x 36 cm
Signature: sign. PD J.O. 39
1914
akvarel, karton
35 x 26,5 cm
Signature: sign. PD J. Obrovský 914
Starting price: | CZK 25 000 |