1882–1949
85
121 %
600 CZK
850 000 CZK
olej, karton
33 x 25,5 cm
Signature: sign. PD J. Obrovský 20
Starting price: | CZK 39 000 |
kresba tužkou, karton
21,5 x 29 cm
Signature: sign. PD J. Obrovský 1928
Starting price: | CZK 5 000 |