1893–1979
13
121 %
9 500 CZK
25 000 CZK
kol. r. 1940
olej, plátno
33 x 41,5 cm
Signature: sign. PD Fr. Podešva
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, překližka
40 x 32 cm
Starting price: | CZK 7 500 |