1903–1970
12
141 %
25 000 CZK
40. léta 20. století
olej, malířská lepenka
26 x 64 cm
Signature: sign. PD Ed. Světlík
Starting price: | CZK 9 500 |
olej, překližka
50 x 35 cm
Signature: sign. PD Světlík
Starting price: | CZK 8 000 |