1903–1970
12
141 %
25 000 CZK
1938 - 40
olej, lepenka
50 x 62 cm
Signature: sign. LD Ed. Světlík
olej, překližka
46 x 42 cm
Signature: sign. PD Ed. Světlík
Starting price: | CZK 4 000 |
kol.r.1938
olej, lepenka
66 x 80 cm