1922–2002
17
101 %
900 CZK
lithography 95/100
15 x 10,5 cm
Signature: sign. Berkova 81
lithography
20 x 8 cm
Signature: Dagmar Berkova 71
serigraphy, watercolour
13 x 7 cm
Signature: Dagmar Berkova 83
watercolour
24,5 x 18 cm
Signature: Dagmar Berkova 75