1882–1961
25
113 %
18 500 CZK
olej, karton, sololit
50 x 65 cm
Signature: sign. PD Jelínek
olej, malířská lepenka
36 x 50 cm
Signature: sign. LD Cína Jelínek 29
Starting price: | CZK 10 000 |