1866–1933
47
126 %
260 000 CZK
woodcut, paper on carton
h 18 ✕ w 14 cm
Signature: RD B. Jaroněk
woodcut, paper on carton
h 18 ✕ w 14,5 cm
Signature: RD B. Jaroněk
po r. 1903
52 x 62 cm
Signature: sign. LD B. Jaroněk
Starting price: | CZK 9 500 |
47,5 x 40,5 cm
Signature: sign. PD B. Jaroněk
Starting price: | CZK 8 000 |
kolem r. 1910
akvarel, karton
54 x 47,5 cm