1835–1913
35
147 %
130 000 CZK
kol. r. 1900
akvarel, lepenka
8,5 x 11,5 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 12 500 |
olej, překližka
14,5 x 19,5 cm
Signature: sign. LD monogram WA