1937–2021
63
142 %
40 166 CZK
310 000 CZK
oil, sands, textile, canvas
h 42 ✕ w 50 cm
Signature: RD Málek 1962, Málek 1962 / Málek I–II 1962 on the back
Starting price: | CZK 35 000 |
metal relief, wooden board
h 37,5 ✕ w 42 cm
Signature: LD Málek IX. 03
Starting price: | CZK 20 000 |
reliéf, kombinovaná technika, dřevěná deska
h 30 ✕ w 42 cm
Signature: 2 × Málek / 61 on the back
Starting price: | CZK 29 000 |
kombinovaná technika, olej, kvaš, tuš, karton, sol
90 x 50 cm
Signature: sign. DU Málek VI. 1969
cca 1962
olej, deska
65 x 59 cm
Signature: sign. na rubu Antonín Málek
Starting price: | CZK 64 000 |
komb. technika, vršený papír, laky, tuš, dřevěná d
30 x 21,5 cm
Signature: sign. LD Málek X. 61
Starting price: | CZK 19 000 |