1817–1883
12
164 %
30 000 CZK
24 x 17 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 1 800 |
33 x 28 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 2 800 |
33 x 20 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 1 800 |
kresba tužkou, karton
17 x 26 cm
Signature: na rubu značeno Amalie Mánesová
Starting price: | CZK 1 500 |