1860–1939
210
150 %
650 000 CZK
800 CZK
2 500 000 CZK
coloured lithography 22/300
53 x 32,5 cm
Signature: RD Mucha 98 in print, RD sign. of printer
lithography
4 x 2,5 cm
Signature: Mucha in print
coloured lithography
8 x 6 cm
Signature: Mucha in print