1943–2024
248
150 %
309 333 CZK
4 270 CZK
600 000 CZK
colored lithography 129/200
h 15 ✕ w 10,5 cm
Signature: RD A. lamr
oil, canvas
35,5 x 45 cm
Signature: sign. A. Lamr 95
coloured lithography 37/55
55 x 70 cm
Signature: sign. A. Lamr 89
Don't have an account? Register
Please check your internet connection and try to reload the page.