1952
59
115 %
302 CZK
2 700 CZK
coloured etching 22/60
15 x 10,5 cm
Signature: sign. Alena Laufrova 73
lithography
16 x 14 cm
Signature: A. Laufrova
etching with acquatint 16/50
16 x 11 cm
Signature: A. Laufrova 85
coloured etching 22/60
15 x 10,5 cm
Signature: Alena Laufrova 79
coloured etching 22/60
15 x 10,5 cm
Signature: Alena Laufrova 79