1935–2016
34
147 %
70 000 Kč
2 026 Kč
158 000 Kč
akryl, sololit
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akryl, plátno
v 80 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu monogram ZK / 2015
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akryl, plátno
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Zd. Kučera / III/2001
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akryl, plátno
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Zdeněk Kučera 2000
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
akryl, plátno
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Zdeněk Kučera / 6/2001
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu monogram ZK / 2013
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |