74
215 %
1 285 Kč
1 700 000 Kč
1972/1973
9 x zinkografie 31/40
9 ks 24 x 16 cm
Signatura: 9 x PD monogram ZS, Z. Sion (72) v tisku
2010
barevná litografie 87/100
49 x 34 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion 2010
2010
barevná litografie 73/100
37 x 24 cm
akvarel
14,5 x 11 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion
akvarel
20,5 x 10 cm
Signatura: PD 1998 Z. Sion
2010
barevná litografie 71/100
49 x 34 cm