1886–1928
34
101 %
257 Kč
80 000 Kč
perokresba
9 x 8 cm
Signatura: sign. nezjištěna
16,5 x 13 cm
21 x 16 cm
21 x 17 cm
42 x 44 cm
Signatura: Brunner
21 x 15 cm
Signatura: VHB
litografie
14 x 7 cm
Signatura: VHB
tuž
4 x 9; 4,5 x 2,5; 4,5 x 3 cm
Signatura: nesignováno
kresba perem, papír
9 x 7 cm
Signatura: VHB.
olej, lepenka
20 x 30 cm
Signatura: V. B.