1886–1928
34
101 %
257 Kč
80 000 Kč
2 x dřevoryt, zinkografie
6 x 9,5 / 10 x 11,5 cm
Signatura: 1 x LU V. H. Brunner 1904 v tisku
grafický list
v 14 ✕ š 6,5 cm
Signatura: LD monogram VHB
grafický list
v 14 ✕ š 6 cm
Signatura: LD monogram VHB
2 x zinkografie
7 x 7 / 8 x 7 cm
Signatura: LD monogram KŠ v tisku
4 x zinkografie
4,5 x 4 / 8 x 7 cm
Signatura: 3 x D různě v tisku
grafický list
v 14 ✕ š 6 cm
Signatura: LD monogram VHB
litografie
v 14 ✕ š 6,5 cm
Signatura: LD monogram VHB
litografie
v 8 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD monogram VHB, LD 1913 BrunnerVH v tisku
8 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
6 x 4 cm
Signatura: PN monogram VHB
45,5 x 43 cm
Signatura: PD VHBrunner, LD monogram VHB v tisku
dřevoryt, zinkografie
10,5 x 10 / 6 x 5,5 cm
Signatura: 2 x neznačeno