1886–1977
5
183 %
5 057 Kč
olej, překližka
20 x 25,5 cm
Signatura: PD Pernica
olej, plátno
45 x 37,5 cm
Signatura: PD V. Pernica 33
olej, plátno
27 x 23,5 cm
Signatura: PN Pernica 23
akvarel
19,5 x 27 cm
Signatura: Bernica 1948
olej, lepenka
25 x 24 cm
Signatura: Pernica