5
216 %
1 600 Kč
2 143 Kč
litografie 14/70
v 16,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Vlasta Švejdová
litografie 27/70
v 17,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Vlasta Švejdová 98
v 40 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD Vlasta Švejdová 84
kresba tuší, akvarel
v 16,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD Vlasta 1977
kresba tuší, akvarel, pastel
20,5 x 28 cm
Signatura: PD Vlasta Švejdová