1903–1963
90
136 %
75 000 Kč
1 304 Kč
470 000 Kč
v 23,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD V. Sychra 36
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: UD V. Sychra
olej, dřevěná deska
57,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. LD V. Sychra 1940