7
119 %
40 000 Kč
komb. technika, karton, sololit
120 x 100 cm
Signatura: sign. LD Svoboda 69
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
122 x 86 cm
Signatura: sign. LD Svoboda 67
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
60. léta
olej, plátno
123 x 87 cm