1905–1970
10
118 %
36 000 Kč
v 35,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram V. S. 32
olej, plátno
65 x 55 cm
Signatura: LD V. Stříbrný 1934
kol. 1930
60 x 59 cm
Signatura: PD V. Stříbrný