1933–2001
39
122 %
500 Kč
700 Kč
kresba tuší, běloba
v 14 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Bape
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Bape
v 31,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD Bape
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Bape
akvarel, tuš
20 x 19,5 cm
Signatura: PD Bape
akvarel, tuš
18,5 x 22,5 cm
Signatura: neznačeno