63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: na rubu V. Novák 1968
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, překližka
183 x 122 cm
Signatura: na rubu V. Novák 1985
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kvaš, papír
64 x 48,5 cm
Signatura: V. Novák 93
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |