7
110 %
505 Kč
180 000 Kč
kombinovaná technika, asambláž, akryl, lité laky, sololit
v 122 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD V. Merta 93
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kombinovaná technika, enkaustika, asambláž, mince
100 x 82 cm
Signatura: sign. na rubu 1992 J. Merta
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, enkaustika, asambláž, mince,
215 x 125 cm
Signatura: sign. UD na autorském štítku Vladimír Merta
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
130 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Vladimír Merta 81, V. Merta 81
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |