1924–2007
21
101 %
850 Kč
90 000 Kč
olej, plátno
v 70 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Vl. Jarcovják 1982, na rubu 1982 Vlad. Jarcovják
15 x 21 cm
Signatura: PD Vl. Jarcovják
27 x 20 cm
Signatura: LD Vl. Jarcovják 1962