1924–2007
21
101 %
850 Kč
90 000 Kč
olej, plátno
v 70 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Vl. Jarcovják 1982, na rubu 1982 Vlad. Jarcovják
barevný linoryt
v 10,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD V. arcovják