1904–1973
3
1932 - 35
olej, plátno
89 x 146,5 cm
Signatura: sign. PD V. Mužík
8 x litografie
29,5 x 21 cm
Signatura: v tisku R Brun, Dillinger, Kaláb 32, Král, Mužík, LP, AP, F. Srp