1861–1928
14
105 %
1 000 Kč
35 000 Kč
akvarel, kvaš, vrypy
v 22,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD monogram VO.
20,5 x 25 cm
Signatura: PD monogram VO
olej, plátno
69 x 86,5 cm
Signatura: PD V. Oliva
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: PD VOliva
olej, lepenka
47 x 33 cm
Signatura: PD V. Oliva
14 x 7 cm
Signatura: monogram VO
14 x 7 cm
Signatura: monogram VO
1908
45 x 55 cm
Signatura: LD V. Oliva v tisku
akvarel, kvaš
30 x 24 cm
Signatura: V. O.
akvarel, kvaš
30 x 24 cm
Signatura: PD monogram V. O.
kvaš
17 x 13 cm
Signatura: sign. monogramem
1908
barevná litografie (plakát)
150 x 156 cm
Signatura: v desce V Oliva