1906–1997
barevná serigrafie 56/225
90 x 49,5 cm
Signatura: Vasarely
barevná serigrafie 26/30
81,5 x 46,5 cm
Signatura: Vasarely
serigrafie, autorský tisk 12
95 x 64 cm
Signatura: PD Vasarely
barevná serigrafie 40/50, autorský tisk
91 x 63,5 cm
Signatura: PD Vasarely
barevná serigrafie 51/225
90 x 49 cm
Signatura: PD Vasarely
barevná serigrafie 147/250
40 x 40 cm
Signatura: PD Vasarely
8,5 x 9 cm
serigrafie 38/200
49 x 49 cm
Signatura: PD Vasarely
grafický list 21/40
95 x 64 cm
Signatura: PD Vasarely
sítotisk
51 x 27 cm
Signatura: v tisku Vasarely
sítotisk
67 x 67 cm
Signatura: značeno Vasarely 1969
20 x 19 cm
Signatura: nesignováno