1919–1978
18
170 %
3 100 Kč
barevná litografie 42/60
v 24 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Věra Fridrichová
barevná litografie 23/60
v 23 ✕ š 35 cm
akvarel
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Věra Fridrichová, LD 1977
4 x linoryt 38/100
34,5 x 21,5 / 41 x 27 cm
Signatura: 4 x PD Věra Fridrichová , monogram VF v tisku
barevná litografie 13/100
19,5 x 33 cm
Signatura: PD Věra Fridrichová, LD monogram VF v tisku
akvarel
31 x 43 cm
4 x linoryt 38/100
34,5 x 21,5 / 41 x 27 cm
linoryt 38/100
35 x 18,5 cm
Signatura: PD Věra Fridrichová, monogram v tisku
linoryt 38/100
34,5 x 21,5 cm
linoryt 38/100
41 x 27 cm
Signatura: PD Věra Fridrichová, LD monogram v tisku
linoryt 38/100
37,5 x 22 cm
olej, plátno
30 x 95 cm