1906–1989
9
161 %
950 Kč
1 001 Kč
olej, plátno
v 75 ✕ š 107 cm
Signatura: PD V. Trafil 49
olej, lepenka
v 60 ✕ š 39 cm
Signatura: na rubu 2 x autorské razítko
olej, lepenka
v 78 ✕ š 57 cm
Signatura: autorské razítko V. Trefil na rubu
olej, lepenka
53 x 74 cm
kresba tuší, akvarel
15,5 x 18,5 cm
Signatura: V. Trefil
akvarel, tuš
15,5 x 18,5 cm
Signatura: V. Trefil
olej, plátno
50 x 35 cm
Signatura: LD V. Trefil
olej, malířská lepenka
18,5 x 24,5 cm
Signatura: LD V. Trefil
olej, lepenka
18 x 24 cm
Signatura: LD V. Trefil