1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
olej, tempera, karton, lepenka
38,5 x 112 cm
Signatura: Tikal 47
barevná litografie 21/21
51 x 41,5 cm
Signatura: V. Tikal 65
litografie
35 x 23 cm
Signatura: PD Tikal 57