1859–1913
94 ks reprodukcí akvarelů, papír na kartonu
94 ks cca 24,5 x 17,5 cm
Signatura: značeno v tisku
1903
olej, plátno
60 x 74 cm
Signatura: PD Václav Jansa 1903
olej, plátno
70 x 45 cm
Signatura: PD Václav Jansa
29 x 38 cm (výřez)
Signatura: PD Vácslav Jansa
olej, plátno
62 x 50 cm
Signatura: PD Vazslav Jansa
olej, dřevo
20,5 x 32 cm
Signatura: PD V. Jansa
29 x 18 cm
Signatura: PD V. J.
23 x 17 cm
Signatura: PD Václav Jansa
1900
olej, plátno
52 x 37 cm
Signatura: Václav Jansa 1900
1892
kresba tuší, akvarelem
47 x 30 cm
Signatura: Váca Janca 92