1885–1970
20
118 %
175 Kč
1 365 Kč
18x 14,5 cm
Signatura: S. K. v tisku
mědirytina
9,5 x 5 cm
Signatura: S. Kulhánek v tisku
1918
12 x 7,5 cm
Signatura: S. K. 1918 v tisku
1917
16 x 8,7 cm
Signatura: sign. PN St. Kulhánek 1917
1918
12 x 7,5 cm
Signatura: S. K. v obraze
14,5 x 9,5 cm
Signatura: S Kulhánek
18 x 14 cm
Signatura: nesignováno