9
101 %
1 202 Kč
180 000 Kč
akryl, plátno
140 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu monogram DI 87
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, plátno
150 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu Di 97/XII.
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |