9
101 %
1 202 Kč
180 000 Kč
barevná litografie
v 34,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD monogram Di 94/IV.
2004
akryl, plátno
40,5 x 30 cm
Signatura: na rubu monogram Di 5/2004
2003
barevná litografie 71/150
46 x 30,5 cm
Signatura: monogram 2003
2003
barevná litografie
46 x 30,5 cm
Signatura: monogram 2003