1936–2006
akryl, sololit
49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Winiarski 92, na rubu Winiarski 92
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Winiarski 77
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |