1936–2006
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Winiarski 1978
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kresba tuší, karton
51 x 41 cm
Signatura: sign. PD Winiarski 76
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tuší, karton
51 x 41 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |