1883–1978
57
122 %
550 Kč
6 600 Kč
1921
kresba tuší, karton
25 x 27,5 cm
Signatura: PD R. Růžička Vermont 1921
19,5 x 27 cm
Signatura: PD R. Růžička 1923
kresba tužkou, tuší a akvarelem
27 x 21 cm
Signatura: sign. PD R. Růžička květen 1923