1882–1953
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
v 17 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD monogram AR. v tisku
17 x 10,5 cm
Signatura: PD Rudolf Adámek
olej, lepenka
32 x 21 cm
Signatura: LD R. Adámek
olej, lepenka
25 x 35,5 cm
Signatura: PD Rud. Adámek
15,5 x 12,5 cm
Signatura: monogram AR v tisku
17 x 10,5 cm
17,5 x 11 cm
Signatura: AR. v obraze
1912
litografie
13 x 15,5 cm
Signatura: v desce R.
14 x 11 cm
Signatura: AR
17,4 x 11 cm
Signatura: v desce AR
18,5 x 12 cm
Signatura: v desce AR