1877–1950
71
147 %
41 000 Kč
270 000 Kč
olej, plátno
80,5 x 105 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 1947
olej, plátno
81 x 111 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 1927
olej, lepenka
27 x 41 cm
Signatura: LD Rom. Havelka
litografie
20 x 15 cm
Signatura: Rom. Havelka v tisku
litografie
16,5 x 21 cm
olej, lepenka
29 x 36 cm
Signatura: Rom. Havelka
litografie
16,5 x 21,5 cm
Signatura: Rom. Havelka
kol. 1930
olej, lepenka
29 x 38 cm
Signatura: LD Rom. Havelka
1912
akvarel
35,5 x 27 cm
Signatura: Rom. Havelka 1912
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: Rom. Havelka 1948
olej, lepenka
42 x 52 cm
Signatura: vzadu Rom Havelka