47
113 %
1 716 Kč
40 000 Kč
2000
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: PD R. Franta, na rubu Roman Franta / 2000
2009
barevná litografie 57/100
28 x 35,5 cm
Signatura: PD R. Franta 09
2014
46 x 65 cm
Signatura: PD monogram R. F. 2014
2009
barevná litografie 96/100
37,5 x 53,5 cm
Signatura: PD R. Franta 09
2009
barevná litografie 14/100
29 x 38,5 cm
Signatura: PD R. Franta 09