1900–1972
26
128 %
240 000 Kč
650 Kč
240 000 Kč
olej, tempera, sololit
v 50 ✕ š 61 cm
Signatura: PD R. Wiesner 63
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
v 122 ✕ š 93 cm
Signatura: LN R. Wiesner, na rubu R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |